UÇAK AMBULANS
Kasım 15, 2014 0

Uçak Ambulans kiralama

Posted by:Ambulansturkiye onKasım 15, 2014

UÇAK AMBULANS KİRALAMA FİYATLARI

Hava ambulans Türkiye olarak, uçak ambulans kiralama fiyatları için gerek helikopter ambulans gerek ambulans jet için en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Uçak Ambulans kiralamalarında yazılı bir belge veriyormusunuz ?

Evet veriyoruz.Sizlerin istekleri üzrine hazırlanan uçuş planı ve tüm detaylar mail adresininze yazılı olarak iletilir.Bu mailde tüm ayrıntılar ücretlendirmeler ve gerekli olan belgeler yazar ve bu sizi olabilecek yanlış anlaşılmalardan korur.

Hava Ambulansı ücretini nasıl ödeyebilirim ?

Hava ambulans Türkiye, sizlerden gelen istek doğrultusunda hazırladığı teklifi mail adresinize gönderdikten sonra sizlerden gelen onay telefonu veya maili ardından mail de belirtilen banka hesap numaralarına ücreti yatırmanızı rica eder ücret hesaba düştüğü andan itibaren uçağınız kalkışa hazırdır.

Hava ambulans Türkiye ekibimizden 7 gün 24 saat hava ambulansı ile ilgili tüm konularda destek alabilir tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

UÇAK AMBULANS

UÇAK AMBULANS

Hava ambulans Türkiye şirketimiz siz değerli müşterilerimize, uçak ambulans kiralama da sizlere aracı firma olarak hizmet vermektedir. Biz yaptığımız hizmeti en iyi şekilde verdiğimizden siz değerli müşterilerimiz hızlı ve uygun maliyetli uçuş bulmanız bizim için bir övgü dür. Bizim şirketimizle yaptığınız tüm uçuşlar 1. Sınıf ve en kaliteli hizmet tüm servislerimize yansımaktadır, sizlerden gelen ilk telefondan itibaran birinci sınıf tıbbi ekipmanlar birinci sınıf sağlık personeli ve doktorlarımız hizmetinize hazırdır.

Hava ambulans Türkiye olarak haftanın 7 günü 24 saat hastanakil servisi konusunda profesyönel ekibimiz ve ambulans uçaklarımız ile her an hazır hizmetinizdeyiz.

Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulansı ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

ACİL HAVA AMBULANS UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

ACİL HELİKOPTER AMBULANS & ACİL AMBULANS UÇAK & ACİL AMBULANS JET

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.