• ORGAN NAKLİ

    Hava ambulansı 24’de ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans 24 ambulans uçak kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

  • HAVA AMBULANS

    Hava ambulansı Türkiye olarak ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans Türkiye uçak ambulans kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

Uçakla organ nakli çabukı olduğu için tercih edilmektedir.

ORGAN NAKLİ

Organ naklinde önemli nokta en hızlı sürede soğuk zincir aracılığı ile hastaya ulaşmasıdır. Hava ambulans olarak yurt içi ve yurt dışı hava sahasında hizmetinizdeyiz.

uçakla organ nakli

uçakla organ nakli

Amaç; alıcı için acil olan organın en kısa süre içerisinde vericiden alınıp ulaştırılmasıdır. Aynı il içerisinde kara ambulans, yurt içi ve yurt dışı ulaşımda ise hava ambulans uçak ve helikopter ambulans desteği ile bir telefon kadar size yakınız.

uçakla organ nakli

uçakla organ nakli

7 gün 24 saat organ nakillerini gerçekleştirebilecek personelimiz, ambulans jetlerimiz ve Ambulans helikopterlerimiz kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL+90 532 328 13 57

Organ NAklİ

 

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.