• HAKKIMIZDA

    Hava ambulansı Türkiye için ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulansı Ambulans Uçak Ambulans Helikopter 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans Türkiye, uçak ambulans kiralama kadrosu olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

KURUMSAL

2012 yılında kurulan HAVA AMBULANS TÜRKİYE, konusunda uzman ekibi ile dünya standartlarına uygun olarak geniş portföyü ile sizlere aracılık hizmeti sunmaktadır.

HAVA AMBULANS TÜRKİYE, ambulans uçak ve ambulans helikopter ile hasta transferi organizasyonu hızlı, güvenilir ve en etkin şekilde yürütmeyi hedeflemektedir.

Çağrı merkezimizden, konusunda deneyimli ekibiz tarafından, 7 gün 24 saat kesintisiz acil durumlarda yönlendirici bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Vizyonumuz: Profesyonel ekibimiz ile hızlı ve güvenilir bir şekilde hasta ve hasta yakınlarının koşulsuz memnuniyetini sağlayarak, uluslararası standartlarda aracılık hizmetleri konusunda lider kurum olmak.

Misyonumuz: toplumun tüm kesimine yüksek standartta, yenilik ve gelişime açık biçimde , güvenilir ve hızlı olarak hastanın ulaştırılmasını sağlamak.

7 gün 24 saat cenaze nakillerini gerçekleştirebilecek personelimiz, ambulans jetlerimiz ve Ambulans helikopterlerimiz kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

AMBULANS UÇAK & AMBULANS HELİKOPTER

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.