• HAVA AMBULANSI

    Hava ambulansı 24’de ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans 24 ambulans uçak kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANSI

Hava ambulans hizmetleri bir önceki makalemizde açıkladığımız gibi hava ambulansı ve sağlık bakanlığına bağlı olarak çalışan devlet hava ambulansı olarak iki ayrı şekilde hizmet vermektedir.

Özel hava ambulans hasta yakınının talebi doğrultusunda tamamıyla hastaya tevcih edilmiş olan bir hava ambulansı aracının hastaya özel olarak uçuşa kalkmasıdır. Bu durumda hasta yakınının taleplerinden hastanın özel sağlık durumuna kadar birçok etkenin belirlediği bir uçuş planlaması gerçekleştirilerek hasta yakınlarına tüm bilgiler detaylı bir şekilde aktarıldıktan sonra uçuş gerçekleştirilir.
Özel hava ambulansı hizmetleri çoğu zaman hastanın durumuna bağlı olarak helikopter ambulans hizmetleri ile de birleştirilerek hastanın çok daha kısa bir zamanda uygun sağlık kuruluşuna transferi sağlanır. Bu durumda ise ülke içinde ve ülke dışında olmak üzere iki ayrı özel hava ambulansı kullanımı karşımıza çıkmaktadır. Pervaneli uçaklar ile yaptığımız özel hava ambulansı servisimiz de ya çok yakın ülkelere transfer gerçekleştirilebilmekte veya ülke için hasta transferleri özel hava ambulansı olarak pervaneli uçaklar ile gerçekleştirilmektedir. Diğer taraftan özel ambulans jet kiralama yöntemi ile gerçekleştirilen özel hava ambulansı işleminde dünyanın bir ucundan ülkemize veya ülkemizden dünyanın diğer ucuna hava ambulansı işlemleri gerçekleşmektedir.

Hava Ambulans

Hava Ambulansı

Bu yıl yapılan yeni anlaşmalar çerçevesinde çok daha aktif olarak özel hava ambulansı hizmetleri verebilmekteyiz. Eğer doktor onayı alınmış bir hastanız var ve hava ambulansı ile transferinin gerçekleştirilmesi gerekiyorsa bu durumda bize ulaşmanız yeterlidir. Sürecinin ilk anından özel hava ambulansı işleminin son anına kadar operasyon yöneticisi ekiplerimiz tarafından eksiksiz planlanacak ve hastanızın bir sağlık kuruluşuna kadar süreç bizim denetimimizde yönlendirilecektir. Hem özel uçak fiyatları konusunda hem de özel hava ambulansı işlemlerinin herhangi bir aşaması ile ilgili olsun sürecin tüm aşamaları hakkında en detaylı bilgileri bizden alabilir ve en uygun fiyatlarla en uygun hava ambulansı araçlarını kullanarak hastanızın sağlık kuruluşlarına transferini gerçekleştirebilirsiniz. Bize www.havaambulansi24.com internet sitemizden veya direk operasyon telefonlarımızdan ulaşabilir dilediğiniz her konuda uzman ekiplerimizin desteğinden yararlanabilirsiniz.

Hava Ambulansı İş İlanı, Hava Ambulansı İş İlanları, HAVA AMBULANSI PERSONEL ALIMI, HAVA AMBULANSI İŞ İLANLARI, HAVA AMBULANSI İŞ BAŞVURUSU, HAVA AMBULANSI ATT, HAVA AMBULANSI PARAMEDİK

Hava Ambulans

Bir hastanız var ve kara ambulansı ile nakli hem sağlık koşulları açısından hem de mesafe yüzünden mümkün değil; bu durumda yapmanız gereken işlem hava ambulansı kiralama ile hasta transferi olacaktır. Hasta yakınlarının en çok merak ettiği sorulardan biri de bu hava ambulansı araçlarında medikal donanım ve ekipmanın niteliği ile ilgilidir.

Öncelikle hava ambulans kiralama işlemi yapılmadan önce bilmemiz gereken ilk şey hastanın mevcut andaki durumudur. Bizler öncelikle hastanın nakil koşullarının tam eksiksiz olarak oluşmasını sağlamak için hastanın durumunu net olarak bilmek zorundayız. Eğer hastanın durumu uzman bir doktor eşliğinde hava ambulansı ile transferi gerektiriyor ise bu durumda hava ambulans kiralama işleminde bu durum dikkate alınır ve hasta yakınlarına gerekli bilgi ve oluşabilecek fiyat farkları bilgisi tüm detaylarıyla verilir. Diğer taraftan hava ambulans kiralama işlemlerinde kaç refakatçinin gideceğinden kara ambulanslarının organizasyonuna kadar birçok ara aşamada hasta yakınlarının talepleri doğrultusunda tüm aşamaları operasyonun içine katarak tüm seyri planlayabiliriz.

Hava ambulansı kiralama ve ambulans helikopter kiralama hizmetlerimiz ve sağlık transferi alanında sormak istediğiniz her şey için www.havaambulansi24.com internet sitemizi ziyaret ederek bizlere e-posta ile veya direk operasyon telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü hiç çekinmeden her konu için bize ulaşabilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hava ambulans 24 ambulans uçak kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.