ambulans jet
Kasım 11, 2014 0

Hava Ambulansı veya ambulans helikopter servis

Posted by:Ambulansturkiye onKasım 11, 2014

Hava Ambulansı ve ambulans helikopter hizmetimiz

Hava Ambulansı veya ambulans helikopter servisi için hangi evraklar gerekli ?

Müşteri hizmetlerimizi sizlerden gelen talepten hemen sonra sağlık problemi olan kişinin epikriz raporu elimize ulaştığı andan itibaren ilk olarak doktorumuz raporu değerlendirir.7/24 Hava ambulans Türkiye çalışanları olarak ilk andan son ana kadar tüm aşamalarda sizlerin yol göstericisi olmaktan ve sorularınızı yanıtlayıp size en uygun maliyetli ambulans helikopter veya ambulans uçak teklifini sunmaktan mutluluk duyacağız. Hava ambulansı Türkiye sizlerden öncelikle bulunduğunuz yerin koordinatlarını isteyip hasta hakkında birkaç soru soracaktır. Ve daha sonra sadece birkaç dakika içinde size en uygun hizmete sizlere sunacaktır.

 

Uçak ambulans Kiralama ücretleri nedir ?

Uçak ambulans kiralama ücretleri tıbbi nakil biraz maliyetli bir hizmettir ancak maliyetleri düşürmek için birçok yol vardır. Ücretlendirmede hastanın bulunduğu yer ve uçağın bulunduğu yer önemlidir. Eğer hastanın bulunduğu yere yakın bir uçak mevcutsa ücretlendirmede hatırı sayılır bir azalma gerçekleşir. Hava ambulansı Türkiye olarak siz değerli müşterilerimize dünya çapındaki geniş network ağımızla sizlere en uygun uçağı en iyi fiyata bulmayı garanti ederiz. Eğer uçuş gününüz esnek ve hastanızın nakli için elinizde birkaç gününüz var ise büyük ihtimalle bir bağlantı uçuşu ile transferinizi gerçekleştirir ve sizleri tasarruf yapmanızı sağlarız.

 

Hava Ambulansı

Hava Ambulansı

Uçak ambulans kiralamalarında ücretler her şey dahil sistem midir?

Uçak ambulans kiralamalarında her şey fiyata dahildir. Sizlerden gelen uçuş taleplerinin ardından uçuş koordinatörleri sizlere yapacağı yazılı teklifte yapacağınız uçuşun tüm ayrıntıları yazılı bir şekilde elinizde olmuş olacaktır. Hastanın bulunduğu noktadan varış noktasına yapacak olan transferi hastanın varış noktasındaki sağlık ekibine teslimiyle beraber hava ambulansı 24 görevini tamamlamış olur. Ücretlendirmelere kara ambulans fiyatları dahil değildir.

Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulans ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

ACİL HELİKOPTER AMBULANS & ACİL AMBULANS UÇAK & ACİL AMBULANS JET

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.