• HAVA AMBULANS

    Hava ambulansı Türkiye olarak ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans Türkiye uçak ambulans kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

Hava Ambulans uçak isteyen hasta yakının tek istediği hastasının ne zaman alınabileceği ve ambulans uçak fiyatıdır.

Hava Ambulans uçak hastanın intikal edeceği rotayı en kısa sürede içerisinde gerek uçak ambulans ile gerekse ambulans helikopter ile gitmesini sağlayan hav aracıdır.

Ciddi yaralanmalar ya da yine ciddi hastalıklarda erken müdahale edilmesi çok önemlidir. Bu sayede hastanın hayatta kalma oranı çok daha yüksek olacağı için bu durumda teknolojinin getirilerinden faydalanmak özellikle sağlık alanında çok önemlidir. Genellikle hastaların hastaneye taşınmasında durumlar ciddiyse zaman çok önemlidir. Bunun yanı sıra yol imkanlarının kısıtlı ve özel sebeplerle kara yolunun aksama yaşattığı durumlarda da hava ambulans uçak çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte farklı bölgelerde ve kliniklerde tedavisini sürdürmek belki de daha iyi hizmet alacağını düşünenlerin hastane transferleri sırasında hava ambulans uçak hastaların bulundukları yerden gitmek istedikleri yere kadar sorunsuz bir şekilde gitmeleri için hizmet vermektedir.

Hava Ambulans

Hava Ambulansı

Yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda hasta transferlerinde kara yolu üzerinde pek çok hastanın henüz hastaneye ulaşamadan hayatını kaybettikleri ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte hava ambulans uçaklar ile birlikte transfer sırasında hastanın hayatını kaybetme oranı ciddi bir şekilde düşürülmüştür. Bu alanda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından tercih yaparken dikkatli olmak çok önemlidir. En kaliteli hizmeti seçmek hastanın selameti açısından çok önemlidir. Bununla birlikte hava ambulans uçaklarda ekip kadrosunun tam olarak hizmet vermesi çok önemlidir.

Hava Ambulansı

Özel hava ambulans uçak kiralama taleplerinin en başında gelen İstanbul hava ambulans ve İstanbul ambulans helikopter talepleridir. Bu ilimizin hemen ardından Ankara uçak ambulans ve Ankara helikopter ambulans yoğun bir şekilde gelmektedir.

Hayati risk taşıyan hastalara herhangi bir komplikasyona karşı müdahale etmeleri açısından uçak içerisinde uzman doktor ve hemşire ekibinin hazır olması çok önemlidir. Bunların yanı sıra uçak içerisinde adeta bir hastane ortamı oluşturulmalı ki müdahale gerektirecek durumlarda sorunsuz bir şekilde gerekli ekipmanlar ile birlikte hastaya gerekli tedaviler uygulanmalıdır.

Hava Ambulans

Hava Ambulansı

Hava ambulans uçak helikoptere göre çok daha hızlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı ve dayanıklı olması sebebi ile bu durumlarda genellikle ülke dışı transferler de sağlanmaktadır. Bu hizmet dahilinde yaralı ya da hasta insanların transferleri sağlanmaktadır. Ancak bunların yanı sıra zaman karşı yarışın gözlemlendiği organ nakli çalışmaları için organların taşınma işlemi de yapılmaktadır. Hayati önem taşıyan çalışmalar özellikle son yıllarda teknolojinin tıp alanında bu kadar ilerlemesi ile birlikte oldukça dikkat çekmektedir.

 

Sizlere 7/24 ambulans uçak hizmeti sunan hava ambulansı Türkiye ekibi ayrıca aşağıda belirtilen konularda da sizlere destek vermektedir.

  • Özel ambulans uçak kiralama
  • Özel ambulans helikopter
  • Uçakla cenaze nakli
  • Uçakla organ nakli
  • Medikal eskort
  • Yurtdışı hasta taşıma
  • Yurtiçi hasta taşıma

Acil ambulans uçak irtibat telefon numaramız olan 0 532 256 96 34 nolu hattımızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm uçak ambulans sorularına yılların deneyimi ile doğru ve doyurucu cevaplar alırsınız.

Uçak Ambulans ve Ambulans Helikopter de en önemli olan şeyin zaman olduğu bilincinde olan Hava Ambulansı Türkiye ekibi sizlerden gelecek talepleri beklemektedir.

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.