• AMBULANS UÇAK

    Hava ambulansı Türkiye olarak ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans Türkiye uçak ambulans kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

AMBULANS UÇAK

Ambulans uçaklar, uzun mesafeli hasta transferlerinde havalimanından havalimanına; organ nakilleri gibi aciliyeti yüksek durumlarda ve uzun süreli yolculuk etmesi sakıncalı olan vakalarda kullanılmaktadır.

Tam donanımlı ambulanslarımız, personelimiz, uzman doktorlarımız, hemşire ve paramediklerimizle bizler sizlerin en zayıf olduğu anlarda yani hastalıklarınızda güvenli ve konforlu bir şekilde bir yerden başka bir yere, şehirlerarası ve ülkelerarası transferlerinizi yapmaktayız. İlkyardım ve kurtarma konuları beraberinde deneyimli ekibimizle dünya sağlık örgütü standartlarında ambulans hizmetine aracılık etmekteyiz.
Hava ambulans uçaklarında; bırakılacağı havalimanına kadar kurumumuza ait uzmanlarımız tarafından nakli emniyetli bir şekilde pilot ve teknik personel haricinde acil tıp uzmanı ve hemşire, anestezi uzmanı veya sağlık memuru görev yapmaktadır. Uçak ambulanslarda hastanın alındığı havalimanından, sağlanır.

7 gün 24 saat hasta nakillerini gerçekleştirebilecek personelimiz, ambulans uçaklarımız ve ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

AMBULANS UÇAK

Ambulans uçak Tıbbi donanım

Ambulans uçaklar da bulunan taşınabilir ve sabit malzemeler ile herhangi bir müdahale anında gerekli tün donanım mevcuttur. Bazı Ambulans uçaklar yoğun bakım ünitesi ve küvöz bulunmaktadır. Hastanın durumuna göre ambulans uçak donanımları önceden tercih edilir.

Ambulans uçak kabin basıncı

Hava ambulanslar da kabin basınç kontrol sistemi olduğu için gerek beyin kanamaları, beyin damar hastalıkları gibi sorunun büyük olduğu vakalarda, kroner artner hastaları, geniş yanıklı olan risk altındaki hastalar rahatça taşınabilir. Ambulans uçağın en önemli tercih nedenlerinden biriside budur.

Ambulans uçak transport ekibi

Ambulans uçaklar da doktorun yanında yoğun bakım hemşiresi veya anestezi teknisyeni bulunmaktadır. Ayrıca hastanın durumuna bağlı olarak konusunda uzman doktor hastaya eşlik etmektedir. Bu ekibi tamamen konsültasyon sonucu oluşturur.

Ambulans uçak Organ nakli taşıması

Organ nakli demek zamanla yarış demektir. Vericiden alınacak organ, hızlı olarak alıcıya soğuk zincir aracılığı ile ulaştırılmalıdır. Ambulans jetler organ nakillerinin olmazsa olmaz parçasıdır.

Ambulans uçak ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulansı ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

HELİKOPTER AMBULANS & AMBULANS UÇAK

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.