ambulans uçak
Aralık 16, 2014 0

AMBULANS UÇAK İLE HANGİ ÜLKELERDEN HASTA NAKLİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Posted by:Ambulansturkiye onAralık 16, 2014

AMBULANS UÇAK İLE ÜLKELER ARASI HASTA TRANSFERİ

Ambulans uçak ile hasta transferi denildiğinde genellikle işin içinde olmayan insanların aklına yekpare tek bir tip uçaktan oluşan uçak ambulans gelmektedir. Ancak bu konuda ana iki tip uçaktan bahsetmek daha doğru olacaktır. Ambulans uçak hizmeti verirken öncelikle halk arasında pervaneli uçak denilen turboprop uçaklar ve ardından da jet uçak ambulans hizmeti verdiğimiz uçaklar kullanılmaktadır.

Uçak ambulans tiplerinden pervaneli uçaklar için genellikle ülke içi şehirden şehire hasta transferleri gerçekleştirilmekte ve bazen de en azından yakın ülkelere ülkelerarası transferler gerçekleştirilmektedir. Ambulans uçak ile hasta naklinde her iki uçak tipi içeriği de aynı özellikleri taşımaktadır. Medikal donanım ve medikal ekipman anlamında ambulans uçak tipleri birbirine benzer özellik gösterdiğinden kullanım alanlarını birbirinden ayıran hızları olmaktadır.

ambulans uçak foto

ambulans uçak foto

Ambulans uçak tiplerinden jet uçak ambulans ise ülkeler arası hasta transferlerini gerçekleştirmek için en ideal uçak ambulans tipini oluşturmaktadır. Dünyanın bütün ülkelerinden ülkemize yada ülkemizden dünyanın bütün ülkelerine hasta transferlerini bu tip ambulans uçak ile gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Ambulans uçak ile hasta büyük bir özenle ve güvenlik sağlanarak dünyanın bir ucundan diğer ucuna transfer edilebilmekte ve olası en hızlı yöntemle bu transfer sağlanmaktadır.

www.havaambulansturkiye.com ile hasta transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizimle irtibata geçerek operasyonun tüm detayları hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Ambulans uçak ve hava ambulans ile ilgili tüm sorularınız ile ilgili olarak web sitemizdeki telefonlarımızdan veya mail adreslerimizden bizimle irtibata geçiniz.

 

Hava ambulans Türkiye

Hava ambulans & Ambulans Helikopter Servisi

Ambulans Uçak kiralama & Helikopter Ambulans 7/24 DİREKT TEL:

0 532 256 96 34 & 0 532 256 96 34

http://havaambulansturkiye.com/

UÇAK AMBULANS KİRALMA – MEDİKAL ESKORT – HAVA AMBULANSI – AMBULANS UÇAK – HELİKOPTER AMBULANS KİRALAMA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.