• AMBULANS HELİKOPTER

    Hava ambulansı Türkiye için ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulansı Ambulans Uçak Ambulans Helikopter 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans Türkiye, uçak ambulans kiralama kadrosu olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

AMBULANS HELİKOPTER

Ambulans Helikopterler şehir içi veya kısa mesafeli uçuşlarda, Uçakların inemeyeceği bölgelerde kullanılmaktadır.

Helikopter ambulanslarda hastanın aciliyeti göz önünde bulundurulduğunda karayolu ile ulaşımın zaman alacağı yada kara araçlarının girmesinin imkânsız olduğunda dağlık bölge, ada, yük ve yolcu gemileri vb. gibi noktalardan hastanın alınarak en yakın merkezdeki sağlık kuruluşuna teslimi amaçlanır.

Helikopter ambulanslarda kaptan ve teknik personel haricinde 1 doktor ve 1 sağlık memuru görev yapar. Ambulans helikopterlerde acil yardım ambulansında bulunması gereken her türlü tıbbi donanım mevcuttur.

7 gün 24 saat hasta nakillerini gerçekleştirebilecek personelimiz, ambulans jetlerimiz ve ambulans helikopterlerimiz kalkışa hazır beklemektedir.

Helikopter Ambulans Tıbbi donanım

Helikopter Ambulans da bulunan taşınabilir ve sabit malzemeler ile herhangi bir müdahale anında gerekli tün donanım mevcuttur.

Ambulans uçak transport ekibi

Helikopter Ambulans da doktorun yanında yoğun bakım hemşiresi veya anestezi teknisyeni bulunmaktadır. Ayrıca hastanın durumuna bağlı olarak konusunda uzman doktor hastaya eşlik etmektedir. Bu ekibi tamamen konsültasyon sonucu oluşturur.

Helikopter Ambulans Organ nakli taşıması

Organ nakli demek zamanla yarış demektir. Vericiden alınacak organ, hızlı olarak alıcıya soğuk zincir aracılığı ile ulaştırılmalıdır. Ambulans helikopter organ nakillerinin olmazsa olmaz parçalarından birisidir.

Helikopter Ambulans ekibimiz, 7 gün 24 saat hasta nakiliniz için gerekli olan hava ambulansı veya helikopter ambulansı ihtiyaçlarınızda profesyonel, hızlı uzman personelimiz, konforlu ambulans jetlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HELİKOPTER AMBULANS 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

HELİKOPTER AMBULANS & AMBULANS UÇAK

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.