ambulans uçak
Ocak 14, 2015 0

2015 YILINDA AMBULANS UÇAK HİZMETLERİMİZ

Posted by:Ambulansturkiye onOcak 14, 2015

2015 YILI için  AMBULANS UÇAK SERVİSLERİMİZ

Hava ambulans Turkiye olarak, 2015 yılı için ambulans uçak beklentileri, helikopter ambulans fiyatları ne kadardır? ambulans uçak fiyatları ne kadar? uçak ambulans kiralama ücretleri ? hakkında bili vereceğiz.

2015 yılını ülke genelinde soğuk ve zorlu kış şartlarında karşılayan ülkemizde Ambulans uçak hizmetlerimiz de yeni yıla yeni anlayışla girmenin mutluluğunu yaşıyor. Özellikle hava şartlarının zorlaştığı koşullarda bütün ulaşım araçlarında olduğu gibi ambulans uçak gibi hava araçları için de zorlu koşullar oluşmaktadır. Ancak bilindiği gibi ambulans uçak araçları hava araçları içinde ve genel olarak tüm ulaşım araçları içinde gerekli tedbirler alındığında en güvenli ulaşım aracıdırlar.

De-icing uygulamasından tüm teknik donanımların detaylı kontrollerine kadar ambulans uçak araçları güvenliğin en üst limitinde uygulandığı hava araçlarıdır. Bu anlamda ambulans uçak ile hasta transferi zor hava koşullarında da en uygun hizmeti vermektedir. Ambulans uçak ve özellikle metropol kentlerde uygulama imkanı bulunan ambulans helikopter ile hasta transferi zor iklim şartlarında da en ideal hasta nakil aracı olmaktadır.

Bu yıl şirket olarak hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşıyarak hastanızın konforu için çok daha detaylı hizmetlerimizi yine bu sayfalardan duyuracağız. Ambulans uçak ve ambulans helikopter uygulamalarımızda Türkiye’nin en ücra noktalarında bile hastalarınızın transferlerini sağlayarak çok daha donanımlı hastanelerde tedavilerini devam ettirebilmeleri için her türlü teknik ve ekipman imkanlarımızla sizlerin hizmetinde olacağız.

ambulans uçak foto

ambulans uçak foto

Ambulans uçak ile hasta transferlerinde gerek ülke içi gerekse uluslar arası hasta transferlerinde uzun yıllara dayanan birikimleriyle operasyon ekibimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde olacak ve önceki yıllarda olduğu gibi ambulans uçak taleplerinizi en ince detaylarına kadar sizleri bilgilendirerek yerine getireceklerdir. Ambulans uçak hizmetlerinde bizleri aradığınız andan itibaren sizlere operasyonun tüm aşamaları hakkında bilgi verilecek ve sizlerin de istekleri doğrultusunda hastanızı olabilecek en iyi koşullarda güvenli ve hızlı bir biçimde daha iyi sağlık hizmeti alabilecekleri bir kuruluşa uçak ambulans ile transferleri sağlanacaktır.

www.havaambulansturkiye.com adlı internet sitemizden bizleri ziyaret ederek ambulans uçak ile veya ambulans helikopter ile hasta transferinden ambulans uçak ile organ ve ambulans uçakla cenaze nakli uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir bizlere 7/24 açık telefonlarımızdan ulaşabilir veya bizlere e-posta yöntemi ile merak ettiğiniz her konuda başvurabilirsiniz.

Hava ambulans & Ambulans Helikopter Servisi

Ambulans Uçak kiralama & Helikopter Ambulans 7/24 DİREKT TEL:

0 532 256 96 34 & 0 532 256 96 34

http://havaambulansturkiye.com/

UÇAK AMBULANS KİRALMA – MEDİKAL ESKORT – HAVA AMBULANSI – AMBULANS UÇAK – HELİKOPTER AMBULANS KİRALAMA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyrights 2015 © Hava Ambulansı Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.